huis » produkte
produkte
  • /img / sc_fc_lc_st_mu_mtrj_mpo_fiber_optic_patch_cord.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517095638_525.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517095649_956.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517095659_912.jpg

Vesel optics Patch Cord

SC / FC / LC / ST / MU / MTRJ / MPO optiese vesel pleister koord
'N hoë gehalte SC / FC / LC / ST / MU / MTRJ / MPO optiese vesel pleister koord   

spesifikasies
Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

1.Optiese vesel pleister kabels is beskikbaar in alle standaard connector style, al die standaard tipes vesel en al die standaard kabel konfigurasies om al jou interkonneksie behoeftes te voorsien. Hulle is beskikbaar in 'n onbepaalde .
2.Die pleister koord is die fabriek beëindig, vergader, getoets en geïnspekteer voor verskeping.
3.Alle pleister toue word vervaardig met behulp OFNR riser graad kabel, LSZH, plenum, en premie aangepas specs beskikbaar op aanvraag, en 100% fabriek getoets om die prestasie te verseker om TIA / EIA-568-8-2 ontmoet, iso11801:2002 en NL 50173-1 standaarde. Alle gemeentes word getoets om Telcordia GR326-CORE ontmoet

funksie:
1.Lae invoeging verlies en terug weerspieëling verlies
2.goeie echangeability
3.goeie Duursaamheid
4.Hoë temperatuur stabiliteit.
5.Standard: Telcordia GR-326-CORE
6.presiese connector
7.Uitstekende meganiese vermoë
8.Pleister toue ooreenstemming met bellcord GR-326 ,ISO9001, ROHS

Wyse

SM

MM

Pools

UPC

APC

PC

invoeging Verlies

tipiese ≤0.2dB

maksimum ≤0.3dB

≤0.25dB

terugkeer verlies

≥50dB

≥65dB

≥35dB

uitwisselbaar

≤0.2dB

herhaalbaarheid

≤0.1dB

duursaamheid

≤0.2dB (1000 keer paring)

trek strengh

> 10kg

temperatuur

≤0.2dB (-40+85 in stand te hou 100 ure)

humiditeit

≤0.2dB  (+25+65 93 R.H.100 uur)

 

OOT (kabel grootte)

boot Kleur

vesel Tipe

kabel aantal

stok

lengte

0.9mm
2.0mm
3.0mm

Swart
groen
rooi

9/125um SM
50/125um MM
62.5/125um MM
OM3
OM4

simplex
duplex
Multi-vesel

PC
APC

aangepas


nota:
(1) Die optiese vesel pleister kabels is beskikbaar in al connector style
(2) Verskeie kleur kabel op kliënte beskikbaar \ 'n versoek
(3) OS1(9/125um), OM1(62.5/125um), OM2(50/125um) en OM3(50/125uum is beskikbaar
(4) 'N onbepaalde is beskikbaar op aanvraag
(5) vir baadjie, PVC(riser) normaal en LSZH & Plenum is beskikbaar
(6) Vir tipe kabel G655 & G657 is ook beskikbaar

aansoeke

1. CATV
2. Aktiewe dvice beëindiging
3. telekommunikasienetwerke
4. metro
5. Lokale area netwerke(LAN)
6. Dataverwerking netwerke
7. toets Toerusting
8. uitgangspunt installasies.
9. Wye area netwerke(WANs)