huis » produkte » PLC Splitter » Tipe insetsel
Tipe insetsel
  • /img / horisontale ry-1x32-SC-APC-plc-splitter-39.jpg
  • /upfile / 2018/10/27 / 20181027170652_522.jpg
  • /upfile / 2018/10/27 / 20181027170704_445.jpg

Horisontale ry 1X32 SC / APC plc splitter kasset tipe met connector optiese Splitter,plug-in tipe met verbindings demultiplexer

Groothandel 1x32 Slot Box Tipe 32 manier 1 32 Optiese PLC Splitter met Factory Prys

spesifikasies

beskrywing

eenheid

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

vesel Tipe

                  G.657.A

bedryfstelsel golflengte

nm

1260 ~ 1650nm

invoeging verlies

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

verlies eenvormigheid

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

terugkeer verlies

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

bedryfstelsel temperatuur

- 40 ~ +85

stoor temperatuur

- 40 ~ +85

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

Fiberey PLC Ters word gebruik om optiese seine na verskeie plekke vir verwerking versprei. In optiese netwerke, Dit is dikwels nodig om 'n optiese sein verdeel in baie identiese seine, of om baie seine te kombineer in 'n enkele sein. PLC Splitter is 'n tipe van optiese krag bestuur toestel wat vervaardig met behulp van silika optiese golfleier tegnologie. Dit is ontwerp vir FTTx in PON, KWDM, DWDM en optiese kabel TV System. Dit is ook verantwoordelik vir optiese seine van Sentrale versprei (CO) om verskeie uitgangspunt plekke. Ons bied hele reeks van 1 * N en 2 * N splitter produkte wat aangepas vir spesifieke programme. Alle produkte voldoen GR-1209-CORE-2001 en GR-1221-CORE-1999 vereistes.

Kenmerke
Uitstekende parameters op IL & RL
Hoë kanaal tel
Uitsonderlike betroubaarheid en stabiliteit
Wye Operating Golflengte
Wye Temperatuur
Gerieflik ingenieurstoepassings

aansoeke

-LAN,WAN en Metro Networks
-FTTH projek & FTTX ontplooi
-CATV System
-GPON,EPON
-Optiese vesel toets Toerusting
-Data-basis Oordra Broadband Net

verpakking

verpakking

Uitvoer karton verpakking vir slot boks plug-in boks plc splitter slot boks

verkoop Eenhede: enkele item

Karton pakket grootte: 62cm * 31cm * 23cm 

Karton verpakking bruto gewig: 15 KG 

pakket Tipe: 20 st / elke karton

Afleweringstyd

verskeep in 10 dae na betaling