huis » produkte
produkte
  • /img / mpo_type-78.jpg
  • /upfile / 2018/07/17 / 20180717144349_935.jpg
  • /upfile / 2018/07/17 / 20180717144401_269.jpg

MPO tipe

Kenmerke:

* Lae invoeging verlies, hoë opbrengs verlies

* Uitstekende meganiese uithouvermoë

* Hoë betroubaarheid en stabiliteit

*Standard Telcordia   GR-326-CORE

* Goeie herhaalbaarheid en exchangeability

EkVoorlichting:
1. tipe connector: MPO

2. Stok End-gesig: PC, UPC, APC
3. kern Tipe: Enkel-modus (SM: 9/125um), multi (MM: 50/125um of 62,5 / 125um)
4. kabel Hoeveelheid: Simplex of Duplex
5. kabel Diameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
6. kabel lengte: 1, 2, 3 meter of persoonlike
7. kabel tipe: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, plenum

spesifikasies

tipe vesel

enkelmodus

Multi-modus

invoeging oss(dB)

0.3

0.35

temperatuur()

-40~ 85

-40~ 85

herhaalbaarheid(dB)

0.1

0.1

uitwisselbaar(dB)

0.2

0.2

terugkeer verlies(dB)

PC45,UPC50, APC65

40

kabel deursnee(mm)

3.0mm ,2.0mm,0.9mm

stok materiaal

zirconia Keramiek

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

Die single of multi MPO vesel kabel beskikbaar by G-Tech is multifiber verbindings gebruik in hoë-digtheid backplane en Printplaat (PCB) aansoeke in data en telekommunikasie stelsels. Die MPO vesel kabel connector bied tot 12 keer die digtheid van standaard verbindings, die verskaffing van beduidende ruimte en kostebesparings. MPO vesel pleister verbindings gebruik presisie gevormde MT noodringe, met metaal gids penne en akkurate behuising dimensies aan vesel belyning te verseker wanneer paring. Die MPO vesel kabel kan massa beëindig in kombinasies van 4, 8, of 12 vesel lint kabels.  

aansoeke

  decollete en datacom

  stoor Network

  CATV & Multimedia Aansoek

  Stelsels integrasie vir Long Haul, Metro en toegang tot die netwerk

  Vesel om die Indoor (FTTX) toets

  Lokale area netwerk(LAN)

verpakking

verpakking besonderhede

1stuks in een polyesterzak, dan 300pcs polyesterzak in een karton

Afleweringstyd

verskeep in 7 dae na betaling

Port

Ningbo