huis » produkte
produkte
  • /img / st_fiber_patch_cord.jpg
  • /upfile / 2018/07/17 / 20180717143945_348.jpg
  • /upfile / 2018/07/17 / 20180717144058_522.jpg

ST Vesel Patch Cord

Kenmerke:

* Lae invoeging verlies, hoë opbrengs verlies

* Uitstekende meganiese uithouvermoë

* Hoë betroubaarheid en stabiliteit

*Standard Telcordia   GR-326-CORE

* Goeie herhaal-vermoë en ruil-vermoë

Pleister koord inligtings:
1. tipe connector: ST vesel pleister koord

2. Stok End-gesig: PC, UPC, APC
3. kern Tipe: Enkel-modus (SM: 9/125um), multi (MM: 50/125um of 62,5 / 125um)
4. kabel Hoeveelheid: Simplex of Duplex
5. kabel Diameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
6. kabel lengte: 1, 2, 3 meter of persoonlike
7. kabel tipe: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, plenum

spesifikasies

Produk Tipe

ST pleister koord

 

Multi-mode

Enkel-modus

 

UPC

PC

PC

invoeging verlies

0.2dB

0.2dB

0.3dB

terugkeer verlies

≥50 dB

≥30 dB

45dB

 

golflengte bedryfstelsel

850nm

1310nm,1550nm

Exchangeability

0.2dB

vibrasie

0.2dB

Werkstemperatuur

-40ºC ~ 85 ºC

Stoor temperatuur

-40ºC ~ 85 ºC

kabel deursnee

3.0,2.0,0.9mm

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

Pleister koord is 'n produk gebruik word om Transmissietoerusting met mekaar te verbind tot die optiese vesel pleister panel.The gepatenteerde spuitgieten proses bied elke verbinding groter duursaamheid in verset trek, stamme en impak van kabels te installeer.

ST staan ​​vir Reguit Tip- 'n vinnige vrylating bajonet styl connector. ST verbindings is silindries met draai slot skakel. Hulle is push-in en draai tipes

aansoeke

netwerkkabels,Fusion Splicer,FTTX LAN,Optiese vesel kabel,Optiese kommunikasie stelsel,
Telekommunikasie Kommunikasie Toerusting.

verpakking

verpakking besonderhede

1stuks in een polyesterzak, dan 300pcs polyesterzak in een karton

Afleweringstyd

verskeep in 7 dae na betaling

Port

Ningbo