huis » produkte » PLC Splitter » Tipe insetsel
Tipe insetsel
  • /img / 1x16-SC-APC-plc-splitter-kasset-tipe-met-connector-optiese-splitterplug-in-tipe-met-verbindings-demultiplexer.jpg
  • /upfile / 2018/10/27 / 20181027170045_179.jpg
  • /upfile / 2018/10/27 / 20181027170056_134.jpg

1X16 SC / APC plc splitter, tipe kasset met connector optiese Splitter,plug-in tipe met verbindings demultiplexer

single 1*16 Voeg Tipe PLC Splitter SC / APC Slot boks 1x16 PLC veseloptiese Splitter

spesifikasies

beskrywing

eenheid

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

vesel Tipe

                  G.657.A

bedryfstelsel golflengte

nm

1260 ~ 1650nm

invoeging verlies

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

verlies eenvormigheid

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

terugkeer verlies

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

bedryfstelsel temperatuur

- 40 ~ +85

stoor temperatuur

- 40 ~ +85

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

funksie
1).Lae Invoeging verlies
2).lae PDL
3).Compact Design
4).Goeie kanaal-tot-kanaal eenvormigheid
5).Wye Operating Golflengte: 1260-1650nm
6).Wye Temperatuur: -40°C - 85°C
7).Hoë betroubaarheid en stabiliteit

Inkapseling Grootte vir PLC Splitter Slot Tipe

item

tipe  van aansluiting

Lengte breedte hoogte(mm)

1x2

SC

130*100*25

1x4

SC

130*100*25

1x8

SC

130*100*25

1x16

SC

130*100*50

1x32

SC

130*100*102

1x64

SC

130*180*102


Vrae:
Hoe gaan dit met die gestuur koste?
As jou besittings is nie groot, ons kan goedere te stuur na jou via counier, soos FEDEX, DHL,ons saam met hulle vir 'n lang tyd, so ons het 'n goeie price.If jou besittings is groot, ons sal stuur om jou via see, ons kan haal die prys vir jou, dan kan jy kies of gebruik ons ​​expediteur of joune.
 Hoe gaan dit met die monster tyd?Wat is die betaling?
monster tyd:3~ 10days na bestelling & monsters bevestig.
T / T,30% deposito, en balans is volgens die orde is klaar. Ook aanvaar ons die PAYPAL, weste unie.

aansoeke

-LAN,WAN en Metro Networks
-FTTH projek & FTTX ontplooi
-CATV System
-GPON,EPON
-Optiese vesel toets Toerusting
-Data-basis Oordra Broadband Net

verpakking

verpakking

Uitvoer karton verpakking vir slot boks plug-in boks plc splitter slot boks

verkoop Eenhede: enkele item

Karton pakket grootte: 62cm * 31cm * 23cm 

Karton verpakking bruto gewig: 15 KG 

pakket Tipe: 50 st / elke karton

Afleweringstyd

verskeep in 10 dae na betaling