huis » produkte » PLC Splitter » Tipe insetsel
Tipe insetsel
  • /img / 1x4-SC-APC-plc-splitter-kasset-tipe-met-connector-optiese-splitterplug-in-tipe-met-connectors.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517134106_882.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517134116_578.jpg

1X4 SC / APC plc splitter, tipe kasset met connector optiese Splitter,plug-in tipe met verbindings demultiplexer

Single SC / APC Slot Cassette 1x4 PLC Splitter vir FTTH Terminal boks

Geen.

item

spec

1

tipe staal met connector optiese Splitter,kaal tipe,tipe uitwaaiering

1*2, 1*4, 1*8,1*16,1*32,1*32,1*64, 

PLC veseloptiese Splitter,staalpyp,met verbindings,0.9mm

of kliënt ontwerp         

2

tipe kasset met connector optiese Splitter,slot boks

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

In / afvoer PLC veseloptiese Splitter, plug-in tipe met verbindings

of kliënt ontwerp

3

tipe ABS Box met connector optiese Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

PLC veseloptiese Splitter,tipe ABS,met verbindings

of kliënt ontwerp

4

Rek-berg optiese Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

19" rek berg box, SC FC hawe, SC / UPC SC / APC SC / PC FC / UPC FC / APC

of kliënt ontwerp 

5

tipe skinkbord optiese Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

SC hawe , SC / UPC SC / APC SC / PC 

of kliënt ontwerp  

spesifikasies

beskrywing

eenheid

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

vesel Tipe

                  G.657.A

bedryfstelsel golflengte

nm

1260 ~ 1650nm

invoeging verlies

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

verlies eenvormigheid

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

terugkeer verlies

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

bedryfstelsel temperatuur

- 40 ~ +85

stoor temperatuur

- 40 ~ +85

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

Die PLC Ters is vertakking toestelle wat gebruik word om optiese seine na verskeie plekke vir verwerking versprei. In optiese netwerke, Dit is dikwels nodig om 'n optiese sein verdeel in baie identiese seine, of om baie seine te kombineer in 'n enkele sein. PLC Splitter (Planêre Light Wave kring splitter) is 'n soort van optiese krag bestuur toestel wat vervaardig met behulp van silika optiese golfleier tegnologie. Dit is ontwerp vir FTTx Passiewe optiese netwerke, KWDM, DWDM en optiese kabel TV System. PLC Splitter is verantwoordelik vir optiese seine van Sentrale versprei (CO) om verskeie uitgangspunt locations.We bied hele reeks van 1 * N en 2 * N splitter produkte wat aangepas vir spesifieke programme. Alle prodcts ontmoet GR-1209-CORE-2001 en GR-1221-CORE-1999 vereistes.

aansoeke

-LAN,WAN en Metro Networks
-FTTH projek & FTTX ontplooi
-CATV System
-GPON,EPON
-Optiese vesel toets Toerusting
-Data-basis Oordra Broadband Net

verpakking

verpakking

Uitvoer karton verpakking vir slot boks plug-in boks plc splitter slot boks

verkoop Eenhede: enkele item

Karton pakket grootte: 62cm * 31cm * 23cm 

Karton verpakking bruto gewig: 15 KG 

pakket Tipe: 100 st / elke karton

Afleweringstyd

verskeep in 10 dae na betaling