huis » produkte » PLC Splitter » Tipe insetsel
Tipe insetsel
  • /img / 1x8-SC-UPC-plc-splitter.jpg
  • /upfile / 2018/10/22 / 20181022171431_940.
  • /upfile / 2018/10/22 / 20181022171446_276.jpg

1X8 SC / UPC plc splitter, tipe kasset met connector optiese Splitter,plug-in tipe met verbindings demultiplexer

SCUPC PLC 1X8 splitter optiese vesel Box FTTH PLC Splitter boks

spesifikasies

Tegniese Specs vir SCUPC PLC 1X8 splitter optiese vesel Box FTTH PLC Splitter boks

4.Inkapseling Grootte vir SCUPC PLC 1X8 splitter optiese vesel Box FTTH PLC Splitter boks

5.bestellings inligting

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

Kenmerke van SCUPC PLC 1X8 splitter optiese vesel Box FTTH PLC Splitter boks
-Low voeg verlies, Lolaebsp;PDL en hoë betroubaarheid
-hoë terugkeer verlies en goeie herhaalbaarheid
-wye golflengte verskeidenheid
-uitstekende kanaal-tot-kanaal eenvormigheid

aansoeke

aansoeke van SCUPC PLC 1X8 splitter optiese vesel Box FTTH PLC Splitter boks
-LAN,WAN en Metro Networks
-FTTH projek & FTTX ontplooi
-CATV System
-GPON,EPON
-Optiese vesel toets Toerusting
-Data-basis Oordra Broadband Net

verpakking

verpakking

Uitvoer karton verpakking vir slot boks plug-in boks plc splitter slot boks

verkoop Eenhede: enkele item

 

pakket Tipe: 100 st / elke karton

Afleweringstyd

verskeep in 10 dae na betaling