huis » produkte » PLC Splitter » Tipe insetsel
Tipe insetsel
  • /img / 1x64-SC-UPC-plc-splitter-kasset-tipe-met-connector-optiese-splitterplug-in-tipe-met-verbindings-demultiplexer.jpg
  • /upfile / 2018/10/25 / 20181025154233_561.jpg
  • /upfile / 2018/10/25 / 20181025154246_822.jpg

1X64 SC / UPC plc splitter, tipe kasset met connector optiese Splitter,plug-in tipe met verbindings demultiplexer

-Low voeg verlies, Lolaebsp;PDL en hoë betroubaarheid
-hoë terugkeer verlies en goeie herhaalbaarheid
-wye golflengte verskeidenheid
-uitstekende kanaal-tot-kanaal eenvormigheid

Geen.

item

spec

1

tipe staal met connector optiese Splitter,kaal tipe,tipe uitwaaiering

1*2, 1*4, 1*8,1*16,1*32,1*32,1*64, 

PLC veseloptiese Splitter,staalpyp,met verbindings,0.9mm

of kliënt ontwerp         

2

tipe kasset met connector optiese Splitter,slot boks

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

In / afvoer PLC veseloptiese Splitter, plug-in tipe met verbindings

of kliënt ontwerp

3

tipe ABS Box met connector optiese Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

PLC veseloptiese Splitter,tipe ABS,met verbindings

of kliënt ontwerp

4

Rek-berg optiese Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

19" rek berg box, SC FC hawe, SC / UPC SC / APC SC / PC FC / UPC FC / APC

of kliënt ontwerp 

5

tipe skinkbord optiese Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

SC hawe , SC / UPC SC / APC SC / PC 

of kliënt ontwerp  

spesifikasies

beskrywing

eenheid

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

vesel Tipe

                  G.657.A

bedryfstelsel golflengte

nm

1260 ~ 1650nm

invoeging verlies

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

verlies eenvormigheid

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

terugkeer verlies

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

bedryfstelsel temperatuur

- 40 ~ +85

stoor temperatuur

- 40 ~ +85

Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • aansoeke
  • verpakking
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

Die Fiberey PLC splitter word gebruik om optiese seine na verskeie plekke vir verwerking versprei. In optiese netwerke, Dit is dikwels nodig om 'n optiese sein verdeel in baie identiese seine, of om baie seine te kombineer in 'n enkele sein. PLC Splitter is 'n optiese krag bestuur toestel vervaardig met behulp van kwarts optiese golfleier tegnologie. Dit is ontwerp vir FT, KWDM, DWDM en FTTx in die kabel-TV stelsels. Dit is ook verantwoordelik vir die verspreiding van die lig seine van die sentrale kantoor (CO) om verskeie plekke. Ons bied 'n volledige lyn van 1 * N en 2 * N voerders aangepas vir spesifieke programme. Alle produkte voldoen aan die vereistes van GR-1209-CORE-2001 en GR-1221-CORE-1999. 

Die optiese vesel splitter is een van die belangrikste passiewe toestelle in die optiese vesel skakel, is optiese vesel tandem toestel met baie insette terminale en baie uitset terminale, veral van toepassing op 'n passiewe optiese netwerk (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH ens) om die MDF en die terminale toerusting aan te sluit en om die vertakking van die optiese sein te bereik.

item

tipe  van aansluiting

Lengte breedte hoogte(mm)

1x2

SC

130*100*25

1x4

SC

130*100*25

1x8

SC

130*100*25

1x16

SC

130*100*50

1x32

SC

130*100*102

1x64

SC

130*180*102

aansoeke

-LAN,WAN en Metro Networks
-FTTH projek & FTTX ontplooi
-CATV System
-GPON,EPON
-Optiese vesel toets Toerusting
-Data-basis Oordra Broadband Net

verpakking

verpakking

Uitvoer karton verpakking vir slot boks plug-in boks plc splitter slot boks

verkoop Eenhede: enkele item

Karton pakket grootte: 62cm * 31cm * 23cm 

Karton verpakking bruto gewig: 15 KG 

pakket Tipe: 100 st / elke karton

Afleweringstyd

verskeep in 10 dae na betaling