huis » produkte » PLC Splitter » Fan-out Tipe
Fan-out Tipe
  • /img / 1x16fan__out_type_scupc.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517154003_243.jpg
  • /upfile / 2018/05/17 / 20180517154012_483.jpg

1X16fan out tipe SCUPC

spesifikasies
Kontak Ons
  • Produk Beskrywing
  • ONDERSOEK
Produk Beskrywing

1. Kenmerke van 1x16 fan uit tipe optiese splitter SC UPC
Lae invoeging verlies, Lae PDL en hoë betroubaarheid
Hoë opbrengs verlies en Goeie herhaalbaarheid
Wye golflengte reeks
Uitstekende kanaal-tot-kanaal eenvormigheid
2. Aansoeke van 1x16 fan uit tipe optiese splitter SC UPC
LAN, WAN en Metro Networks
FTTH projek & FTTX ontplooi  
CATV , GPON, EPON
Optiese vesel toets Toerusting
Data-basis Oordra Broadband Net
3.Tegniese Specs vir 1x16 fan uit tipe optiese splitter SC UPC

item

1x16

vesel tipe

G.657.A

Working golflengte

1260nm ~ 1650nm

Standard invoeging verlies (dB)

≤14.0

P- graad invoeging verlies (dB)

≤13.8

eenvormigheid (dB)

≤1.0

PDL (dB)

≤0.3

golflengte afhanklik verlies (dB)

≤1.0

terugkeer verlies (dB)

≥50

direktiwiteit (dB)

≥55

bedryfstelsel Temp. Gange

-40℃ ~ +85℃

4.Inkapseling Grootte vir 1x16 fan uit tipe optiese splitter SC UPC

item

1x16

Lengte breedte hoogte (mm)

60×12×4

insette

0.9mm

uitset

0.9mm

vesel lengte

1.5M

materiaal

PVC

Kleur

wit kabel met nommeringstelsel buis