Domov » produkty » PLC Splitter » vložka Type
vložka Type
  • /img / 1x64-sc-UPC-kazetové typu-s-konektorem-opticko-splitter - plug-in-typu-s-konektory-demultiplexer.jpg
  • /upfile / 2018/10/25 / 20181025153841_463.jpg
  • /upfile / 2018/10/25 / 20181025153855_979.jpg

1X64 SC / APC plc splitter, Typ kazety s konektorem Optical Splitter , plug-in typu s konektory demultiplexe

Vlastnosti PLC Splitter Slot box 

-Low vložení ztráta,&nbNízkýLow PDL a Vysoká spolehlivost
-Vysoká vrátit se ztráta a Dobrý opakovatelnost
-Široký vlnová délka rozsah
-Vynikající Kanál-kanál jednotnost

Položka

Typ  z konektor

Délka šířka výška(mm)

1x2

SC

130*100*25

1x4

SC

130*100*25

1x8

SC

130*100*25

1x16

SC

130*100*50

1x32

SC

130*100*102

1x64

SC

130*180*102

Specifikace

Popis

Jednotka

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

Typ Fiber

                  G.657.A

Provozní Vlnová délka

nm

1260 ~ 1650nm

Vložení Ztráta

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

Ztráta Jednotnost

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

Vrátit se Ztráta

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

Provozní Teplota

- 40 ~ +85

Úložný prostor Teplota

- 40 ~ +85

Kontaktujte nás
  • popis produktu
  • Aplikace
  • Balení
  • POPTÁVKA
popis produktu

 

Fiberey PLC splitter slouží k rozdělení optických signálů na více míst pro zpracování. V optických sítích, je často nutné rozdělit optického signálu do několika identických signálů, nebo spojit mnoho signálů do jediného signálu. PLC splitter je optické zařízení pro správu napájení vyrobeny za použití křemenné optického vlnovodu technologii. Jsou určeny pro FT, CWDM, DWDM a FTTx v televizních systémech kabelové. Je také zodpovědný za distribuci světelné signály z ústředí (CO) na více místech. Nabízíme celou řadu 1 * N a 2 * N zásobníky na míru pro konkrétní aplikace. Všechny výrobky splňují požadavky GR-1209-CORE-2001 a GR-1221-CORE-1999. 

Optického vlákna Rozdělovač je jedním z nejdůležitějších pasivních zařízení v optickým vláknem, je optické vlákno tandemové zařízení s mnoha vstupními svorkami a výstupními svorkami mnoha, zvláště použitelný pro pasivní optické sítě (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH atd.) pro připojení MDF a koncové zařízení a pro dosažení rozvětvení optického signálu.

Aplikace

-LAN,WAN a Metro Networks
-projekt FTTH & FTTx Nasazení
-CATV System
-GPON,EPON
-Fiber Optic Test Equipment
-Data-base Transmit Broadband Net

Balení

Balení

Export karton Obal pro slot box plug-in box plc splitter slotu box

prodejní jednotky: Single item

Karton velikost balení: 62cm * 31 cm * 23 cm 

Karton balení celková hmotnost: 15 KG 

typ balíčku: 100 ks / každý karton

Čas dodání

dodáván v 10 dní po zaplacení