Domov » produkty » PLC Splitter » vložka Type
vložka Type
  • /img / 1x2-sc-APC-PLC-štípací kazetové typu-s-konektorem-optické splitterplug-in-typu-s-konektory-demultiplexer.jpg
  • /upfile / 2018/10/26 / 20181026161108_791.jpg
  • /upfile / 2018/10/26 / 20181026161121_515.jpg

1X2 SC / APC plc rozdělovač, Typ kazety s konektorem Optical Splitter,plug-in typu s konektory demultiplexor

Vlastnosti PLC Splitter Slot box 

-Low vložení ztráta,&nbNízkýLow PDL a Vysoká spolehlivost
-Vysoká vrátit se ztráta a Dobrý opakovatelnost
-Široký vlnová délka rozsah
-Vynikající Kanál-kanál jednotnost

Položka

Typ  z konektor

Délka šířka výška(mm)

1x2

SC

130*100*25

1x4

SC

130*100*25

1x8

SC

130*100*25

1x16

SC

130*100*50

1x32

SC

130*100*102

1x64

SC

130*180*102


Specifikace

Popis

Jednotka

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

Typ Fiber

                  G.657.A

Provozní Vlnová délka

nm

1260 ~ 1650nm

Vložení Ztráta

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

Ztráta Jednotnost

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

Vrátit se Ztráta

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

Provozní Teplota

- 40 ~ +85

Úložný prostor Teplota

- 40 ~ +85

Kontaktujte nás
  • popis produktu
  • Aplikace
  • Balení
  • POPTÁVKA
popis produktu

Optického vlákna Rozdělovač je jedním z nejdůležitějších pasivních zařízení v optickým vláknem, je optické vlákno tandemové zařízení s mnoha vstupními svorkami a výstupními svorkami mnoha, zvláště použitelný pro pasivní optické sítě (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH atd.) pro připojení MDF a koncové zařízení a pro dosažení rozvětvení optického signálu.

 

Ne.

Položka

Spec

1

ocelová s konektorem Optical Splitter,Bare typ,Typ fanout

1*2, 1*4, 1*8,1*16,1*32,1*32,1*64, 

PLC Fiber Optic Splitter,ocelová trubka,s konektory,0.9mm

nebo designu zákazníka         

2

Typ kazety s konektorem Optical Splitter,slot box

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

In / výstup PLC Fiber Optic Splitter, plug-in typu s konektory

nebo designu zákazníka

3

typu ABS Box s konektorem Optical Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

PLC Fiber Optic Splitter,Typ ABS,s konektory

nebo designu zákazníka

4

Stojan Optical Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

19" přípojný box rack, SC FC portu, SC / UPC SC / APC SC / PC FC / UPC FC / APC

nebo designu zákazníka 

5

Typ zásobník Optical Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

SC portu , SC / UPC SC / APC SC / PC 

nebo designu zákazníka  


Aplikace

-LAN,WAN a Metro Networks
-projekt FTTH & FTTx Nasazení
-CATV System
-GPON,EPON
-Fiber Optic Test Equipment
-Data-base Transmit Broadband Net

Balení

Balení

Export karton Obal pro slot box plug-in box plc splitter slotu box

prodejní jednotky: Single item

Karton velikost balení: 62cm * 31 cm * 23 cm 

Karton balení celková hmotnost: 15 KG 

typ balíčku: 100 ks / každý karton

Čas dodání

dodáván v 10 dní po zaplacení