Huis » producten » PLC Splitter » Type insert
Type insert
  • /img / 1x2-sc-apc-PLC-splitter-cassette-type-met-connector-optische splitterplug-in type-met-connectoren-demultiplexer.jpg
  • /upfile / 2018/10/26 / 20181026161108_791.jpg
  • /upfile / 2018/10/26 / 20181026161121_515.jpg

1X2 SC / APC plc splitser, cassettetype met schakelaar optische splitter,insteek type van verbindingsstukken demultiplexer

Kenmerken van PLC Splitter Slot box 

-Low invoeging verlies,&nbLaagLow PDL en hoog betrouwbaarheid
-hoog terugkeer verlies en Goed herhaalbaarheid
-Breed golflengte reeks
-Uitstekend kanaal-naar-kanaal uniformiteit

Item

Type  van connector

Lengte breedte hoogte(mm)

1x2

SC

130*100*25

1x4

SC

130*100*25

1x8

SC

130*100*25

1x16

SC

130*100*50

1x32

SC

130*100*102

1x64

SC

130*180*102


bestek

Omschrijving

Eenheid

1x2

1x4

1x8 / 1x8(F)

1x16

1x32

1x64

fiber Type

                  G.657.A

bedrijfs- Golflengte

nm

1260 ~ 1650nm

Invoeging Verlies

dB

≤4.10

≤7.20

≤10.50

≤13.80

≤17.0

≤20.40

 

PDL

dB

≤0.30

≤0.30

≤0.30

≤0.3

≤0.30

≤0.50

 

Verlies Uniformiteit

dB

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤0.80

≤1.5

≤2.0

 

terugkeer Verlies

dB

APC≥55, UPC≥50

Derectivity

dB

≥55

bedrijfs- Temperatuur

- 40 ~ +85

opslagruimte Temperatuur

- 40 ~ +85

Neem contact met ons op
  • Productomschrijving
  • toepassingen
  • Packaging
  • ONDERZOEK
Productomschrijving

Vezeloptische splitser is een van de belangrijkste passieve inrichtingen in de optische vezelverbinding, Een optische vezel tandem apparaat met vele ingangen en vele uitgangsklemmen, bijzonder toepasbaar op een passief optisch netwerk (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH enz.) de MDF en het aansluiten van eindapparatuur en de vertakking van het optische signaal te verwezenlijken.

 

Nee.

Item

spec

1

Type staal met connector optische splitter,Bare-type,Type fanout

1*2, 1*4, 1*8,1*16,1*32,1*32,1*64, 

PLC Fiber Optic Splitter,stalen buis,met connectors,0.9mm

of de klant ontwerp         

2

cassettetype met schakelaar optische splitter,slot box

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

In / uitgang PLC Fiber Optic Splitter, insteek type van verbindingsstukken

of de klant ontwerp

3

ABS type Box met connector Optical Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

PLC Fiber Optic Splitter,ABS-type,met connectors

of de klant ontwerp

4

Rack-Mount Optische Splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

19" rack mount box, SC FC haven, SC / UPC SC / APC SC / PC FC / UPC FC / APC

of de klant ontwerp 

5

ladetype optische splitter

1*2, 1*4,1*8,1*16,1*32,1*64,

SC-poort , SC / UPC SC / APC SC / PC 

of de klant ontwerp  


toepassingen

-LAN,WAN en Metro Networks
-FTTH project & FTTX implementaties
-CATV System
-GPON,EPON
-Fiber Optic Test Equipment
-Data-base Transmit Breedband Netto

Packaging

Packaging

Omdoos Verpakking slot box plug-in box plc splitter slot box

De verkoop van Units: Enkel item

Carton grootte van de verpakking: 62cm * 31cm * 23cm 

Carton Pakket brutogewicht: 15 KG 

Pakkettype: 100 pcs / elke doos

Aflevertijd

Wordt geleverd in 10 dagen na betaling